Shakira lezbike?, çmendet rrjeti

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura në mbarë botën, njëkohësisht bashkëshortja e një prej futbollistëve më të pëlqyer si Gerard Pique.

Çifti janë prindër të dy djemve, Milan dhe Sasha.

Mirëpo u desh një foto dhë u bënë të gjithë “lëmsh” duke bërë të gjithë të mendojnë se është lesbike.

Këngëtarja ndryshoi së fundmi foton e profilit në llogarinë e saj në Twitter duke vendosur ngjyrat që ngjasojnë me flamurin e lesbikeve.

Kaq u desh që në rrjet të përflitej se Shakira po i tregon botës se i përket këtij komuniteti.

Në fakt foto është promovim për këngën e saj të re “Don’t wait up”, megjithatë fansat mendojnë se foto fsheh dhe një mesazh.

Të gjitha deri tanë kanë mbetur alduime pasi këngëtarja nuk ka reaguar.