Shakira shihet e vetme me fëmijët në aeroport

Shakira u pa duke u larguar nga Miami me djemtë e saj të martën, pas lajmeve se ajo mund të përballet me deri në tetë vjet burg për mosdeklarim tatimor.

Super ylli kolumbian, 45 vjeçe, u shfaq me një fytyrë të guximshme rreth djemve të saj Sasha, shtatë vjeç dhe Milan, nëntë vjeç, teksa kalonin nëpër aeroport.

Ajo i ka fëmijët me futbollistin spanjoll Gerard Pique, 35 vjeç, me të cilin u nda së fundmi.

Kjo paraqitje e saj vjen pasi ylli është paralajmëruar nga prokurorët spanjollë se ajo mund të burgoset nëse shpallet fajtore për një mosdeklarim tatimor të supozuar prej 15.5 milionë dollarësh (15.2 milionë euro).