Web Analytics
BallinaSHOWBIZShakira shihet e vetme me fëmijët në aeroport

Shakira shihet e vetme me fëmijët në aeroport

Shakira u pa duke u larguar nga Miami me djemtë e saj të martën, pas lajmeve se ajo mund të përballet me deri në tetë vjet burg për mosdeklarim tatimor.

Super ylli kolumbian, 45 vjeçe, u shfaq me një fytyrë të guximshme rreth djemve të saj Sasha, shtatë vjeç dhe Milan, nëntë vjeç, teksa kalonin nëpër aeroport.

Ajo i ka fëmijët me futbollistin spanjoll Gerard Pique, 35 vjeç, me të cilin u nda së fundmi.

Kjo paraqitje e saj vjen pasi ylli është paralajmëruar nga prokurorët spanjollë se ajo mund të burgoset nëse shpallet fajtore për një mosdeklarim tatimor të supozuar prej 15.5 milionë dollarësh (15.2 milionë euro).

Rrjetet Sociale

630,824FansaPëlqeje
28,190NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit