Web Analytics
BallinaSHOWBIZShanse për ribashkim? Art Abazi për herë të parë flet për ndarjen

Shanse për ribashkim? Art Abazi për herë të parë flet për ndarjen

Art Abazi është ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Projektet e tij janë mjëftë të dëgjuara dhe të pëlqyera.

Së fundi ai festoi ditëlinjden.

E pikërisht në ditën e tij të lindjes Art Abazi i dhuroi publikut të tij një këngë të re.

Kënga e re “Harrom” që flet për një ndarje.

Kështu e ri-aktualizoi edhe ndarjen e tij artistit pak muaj më parë.

I ftuar në Prive, Art Abazi flet hapur për personalen dhe profesionalen.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit