Shantal rrezikon, sa si doli gjoksi nga fustani

Quhet Shantal Monique dhe është një nga biondet më të mira.

Këtë gjë bukuroshja e dëshmoi me një foto që e ka hedhur në Instagram.

Në foto, ajo shihet se në pjesën e sipërme ka veshur një fustan shumë të hapur që ia ka nxjerr gjoksin.

E tillë, Shantal duket superseksi.