Web Analytics
BallinaSPORTShaqiri "bombardon" Serbinë, Zvicra përpara

Shaqiri “bombardon” Serbinë, Zvicra përpara

Aktualisht po luhet një ndeshje tejet interesante mes Zvicrres dhe Serbisë, ku deri në këto momente Zvicrra ka arritur të shënojë ndaj Serbisë.

Vetëm pas 20 minutave lojë erdhi goli i parë në ndeshje, kur Djibril Sow asistoi te Xherdan Shaqiri i cili me një gjuajtje të fortë shënoi për 0-1.

Pas disa rasteve të mira shënimi, Zvicra zhbllokuan sfidën.

Është Xherdan Shaqiri që pas një aksioni të bukur të helvetikëve shënon.

Më poshtë mund ta shikoni videon e golit te bukur:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit