Web Analytics
BallinaSHOWBIZSheila feston sot ditëlindjen, kaq vite mbush ajo sot

Sheila feston sot ditëlindjen, kaq vite mbush ajo sot

Ajo është prezente prej vitesh në tregun muzikor dhe këngët e saj janë hite.

Por kengetarja u rikthye ndjeshëm në vëmendje me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP Albania” edicioni i parë.

Jo pak vemendje mori sa ishte pjese e shtepise por edhe kur doli.

Por flasim për këngëtaren Sheila Haxhiraj.

Sheila feston sot ditëlindjen dhe mbush 29 vjeç.

Kjo ditëlindje Sheilën e ka gjetur në një festë mes miqsh e kolegësh.

Ata nuk kanë humbur momentin dhe në mesnatë e kanë uruar me tortë e qirinj.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit