Shëngjini mbrëmë ishte “flakë”, nga Adelina Berisha

Si çdo koncert i saj, edhe nata e mbrëmshme ishte “flakë” nga performanca e Adelina Berishes.

Artistja u kujdes që të gjithë adhuruesit e muzikës që ishin prezentë në një klub nate në Shëngjin, të shijojnë hitet e saj.

Stili dhe bukuria gjithashtu bën që të gjithë t’i mbajnë sytë nga ajo.

Një natë verore ku të pranishmit shihen duke u kënaqur me interpretimin e saj bën të qartë se këtë “atmosferë” e krijon vetëm ajo./Indeksonline/