Web Analytics

Shfaqet kaq e lodhur, ja çfarë e zuri pa përgatitur moderatoren Kaltrina Mikushnica

Nga: InfoKosova

Kaltrina Miksuhnica është shumë aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan momnte nga jeta e saj private.

Moderatorja e njohur komentohet shpesh për stilin e veshjes, përpos bukurise fizike.

E duke qenë me shumë stil në veshje zbritja e të premtes së zezë për veshmbathje duket se e ka zënë pa pergatitur.

Me një foto në veturë ku shihet pa disponim ajo shkruan: Black Friday më ka zënë pa përgadit.

E nga fotoja duket mjaft e lodhur ndoshta kjo është aryseja.

Kaltrina Mikushnica është e martuar dhe është nënë e dy vajzave.

Ajo shpesh na sjell imazhe të ëmbla të vajzave bukuroshe të saj./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,490FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT