Web Analytics
BallinaKURIOZITETESOCIALEShi i madh, gjesti i këtij njeriu ka bërë për vete të...

Shi i madh, gjesti i këtij njeriu ka bërë për vete të gjithë

Se ende ka njerëz zemërmirë në botë, e dëshmon më së miri kjo video.

Një video e publikuar në Facebook, është bërë hit gjatë orëve të fundit për shkak të gjestit të një burri.

Burri në fjalë, hoqi xhaketën e tij gjatë një stuhie shiu dhe mbuloi me të një këlysh që ishte duke u lagur dhe mërdhirë në shi.

SHIKO VIDEON:

https://www.facebook.com/LADbible/videos/581568742241221/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit