3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Shikojeni me vëmendje dhe na tregoni a po shkon a është duke...

Shikojeni me vëmendje dhe na tregoni a po shkon a është duke ardhur kjo vajza

Një iluzion optik ka ardhur së fundmi.

Aty shihet një vajzë me një kali, shkruan “InfoKosova”.

Por pyetja është kjo: A është duke shkuar apo duke ardhur kjo vajza?

Iluzionet optike shpesh janë konfuze dhe të vështira.

Dhe, për shkak të disa prej tyre njerëzve madje grinden, por në fund të fundit, ato ende na argëtojnë, dhe në një moment, na mësojnë për trurin tonë dhe perceptimin mashtrues.

Disa ditë më parë, në Twitter u shfaq një fotografi që mashtroi shumë, duke shfaqur një kalë dhe një vajzë.

“Vajza po vjen, apo shkon”, pyeti një komentues, transmeton lajmi.net

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Gjendja e tanishme e ajrit në Prishtinë kjo është

Ajri në Prishtinë në këto momente është i pashëndetshëm. Kjo sipas matjes së Ambasadës Amerikane në Kosovë. Sipas matësit, 153 është shkalla e ndotjes së ajrit...
web
analytics