Shikojeni se çka i ndodhi live moderatores, zgjidhja e vetme për të ishte ikja

Kjo moderatore argjentinase ishte në një transmetim të drejtpërdrejtë, ku po fliste për motin në vend, por papritur braktisi punën.

Dhe kjo vetëm sepse u ndie e rrez.ikuar nga një bletë, e cila po i vinte vërdallë.

Sol Penez u shfaq mjaft në siklet nga kjo ngjarje, por ajo tha se në ato momente pati shumë frikë.

Ndërsa bleta afrohej, ajo u dëgjua duke bërë në transmetim, aj, aj aj, e pastaj iku me shpejtësi.

Moderatorja 23 vjeçare është mjaft e njohur në vend për forma e saj dhe ka 4.9 milion ndjekës në Instagram.

Shiko Videon:

Shikojeni se çka i ndodhi live moderatores, zgjidhja e vetme për të ishte ikja

Gepostet von VIPa Klips am Freitag, 17. Januar 2020