Shikoni çfarë feste ‘madhështore’ organizoi Roza Lati për ditëlindjen e 15 të qenit

Moderatorja Roza Lati është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja brune poston imazhe të ndryshme nga jeta profesionale dhe ajo private.

Siç dihet Roza është fanse e madhe e kafshëve dhe ajo vet mbanë disa qenushe në shtëpinë e saj.

Së fundi, ajo i ka organizuar një festë madhështore qenushit Peti, duke zbuluar se ai ka mbushur 15 vite jetë, Lati ka ndarë imazhe ku ka pasur edhe miq të ftuar ku kanë edhe tortën e ditëlindjes./Kosovarja/

Shiko fotot: