Web Analytics
BallinaUncategorizedShikoni çiftin karakteristik që për 37 vite martesë çdo ditë janë veshur...

Shikoni çiftin karakteristik që për 37 vite martesë çdo ditë janë veshur njësoj

Që binjakët të vishen njëjtë, kjo edhe është dëgjuar dhe lexuar, por që kjo të ndodhë tek çiftet e martuara, kjo nuk ka ndodhur.

Siç shkruajnë mediat e huaja, bëhet fjalë për çiftin nga Japonia, të cilët për 37 vjet martesë, vishen njëjtë, çdo ditë.

Dhe kjo u ka sjellur edhe “rezultate”.

Fotografitë e tyre të publikuara kanë marrë vëmendjen e rreth 836 mijë personave në Instagram.

Përdorimi i emrit Bonpon511 në Instagram thuhet se ka të bëjë me emrat e tyre dhe datën kur ata janë martuar.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit