Web Analytics

Shkëmbehet puthja e parë në Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Spektakli i “Big Brother Vip Kosova” tashmë ka startuar dhe banorët e shtëpisë janë familjarizuar me njëri-tjetrin dhe po zhvillojnë biseda nga më të ndryshme mes vete.

Banorët të cilët po shihen më të afërt me njëri tjetrin që në ditët e para brenda shtëpisë janë, Gani Gërmia dhe Alba.

Sot, teksa ishin mbledhur banorët së bashku, Ganiu po zhvillonte një bisedë me Albën dhe në një moment Ganiu e puthi në ballë Albën.

Mbetet të shihet ditëve në vazhdim nëse do të ketë diçka më shumë mes tyre./Paparaci

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT