Shkëmbyen puthje në buzë, DJ PM i ‘ bie pishman’ dhe vjen me deklaratë të papritur

Sara dhe Dj Pm janë kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të puthjes së tyre.

Krahas kësaj, Dj Pm ka befasuar sonte të gjithë në lidhje me deklaratën për Sarën.

Ai u shpreh se e pëlqen Sarën por nuk do të ketë lidhje dashurie me të brenda shtëpisë.

Këtë vendim të Dj Pm e ka mbështetur edhe Sara.

Se çfarë do të ndodh mes dyshës simpatike, mbetet të presim./Blic/