Shkenda çmend rrjetin, gjoksi i saj jasht dhe të lë pa frym

Shkenda Dubova është këngëtarja e dashur kosovare e cila nuk shpëton pa u komentuar nga publiku në secilën foto që poston.

Bukuroshja kosovare është bërë më shumë e zëshme edhe për shkak të qendrës së saj të dobësimit, ku shumë femra të shëndosha po arrijnë të dobësohen falë trajtimeve të saj.

Dikur edhe vet Shkenda ishte e shëndoshë, e tani është bërë një femër që po i lë njerëzit pa mend.

E në foton e fundit është shfaq me gjoks jasht dhe shumë mahnitëse saëq ju mund të bëni lirshëm be se kjo është femra me ‘bomb’ e estradës./InfoKosova