Web Analytics
BallinaSHOWBIZShkëndije Mujaj ndryshon profesion, ja ku do ta shohemi

Shkëndije Mujaj ndryshon profesion, ja ku do ta shohemi

Shkëndije Mujaj në Zvicër po i përkushtohet studimeve, te cilat i ka bere te ditur ne llogarine e saj instagram.

Ajo duket se po studion në kirurgjinë plastike dhe estetike në Zurich, ku nuk hezitoj te realizoj edhe nje selfie.

Këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve në rrjete sociale, në një foto pas provimit.

Ajo mes tjerash është duke bërë praktikë në një nga klinikat,  ku duket se mire po i shkon, madje vrehet edhe e lumtur.

Në këtë rast, besimi fetar nuk e ka penguar Shkëndijen që të specializohet në industrinë e bukurisë, meqenëse të bukurën e ka pasur pasion që prej shumë kohësh.

Kujtojme se Shkendija vite me pare ka qene kengetare ne Kosove.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit