-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina FUN Shkon për qejf në Ibiza por i del nga hundët, i riu...

Shkon për qejf në Ibiza por i del nga hundët, i riu lë qimet e kokës me një shampanjë

Ka përfunduar keq dhe me humbje të mëdha monetare një super-festë luksoze me një shampanjë të veçantë, në Ibiza të Spanjës.

Një klient kishte porositur një shishe magnum të shampanjës, e cila kushton as më shumë e as më pak se plotë 34 mijë euro.

Ai ka tentuar ta hapë, por shampanja luksoze i ka rrëshkitur nga dora dhe është derdhur e gjitha në shesh.

Një ‘incident’ që i ka kushtuar burrit 34 mijë euro, çmimi që ka një shishe shampanje magnum në klubet ekskluzive të ishullit.

Shiko Videon:

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics