Web Analytics
BallinaUncategorizedShkonë në Dubai me gruan e tij bukuroshe, Gena vishet si sheik

Shkonë në Dubai me gruan e tij bukuroshe, Gena vishet si sheik

Këngëtari nga Shqipëri, Gena, ka shkuar për pushime në Dubai bashkë me gruan e tij Lori Brahimajn, shkruan “InfoKosova”.

Lori dhe Gena duken një çift përfekt në këto pushime.

Por vëmendje marrin veshjet e tyre si sheik Gena ndërsa gruaja e tij si myslimane me shami dhe fustan të gjatë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit