Web Analytics
BallinaSHOWBIZShkurta ka dalë me burrin e saj, pozon afër veturës luksoze

Shkurta ka dalë me burrin e saj, pozon afër veturës luksoze

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, Shkurte Gashi, është një personazh shumë i kërkuar dhe është tejet aktive në rrjetet sociale.

Ajo duket se këtë verë është kthyer më e fuqishme se kurrë, pasi duket se është duke përgatitur për këngë dhe projekte të reja.

Pasi u bë nënë muaj më parë, Shkurta i është kthyer profesionit të saj, ku në krah i qëndron burri i saj, Alberti.

Ajo ka ndarë një imazh të bukur krah bashkëshortit të saj, ku veshje e tyre merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit