Web Analytics
BallinaSHOWBIZShkurta ndanë imazhin më të bukur me nënën motrat dhe burrin

Shkurta ndanë imazhin më të bukur me nënën motrat dhe burrin

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Shkurte Gashi, është një personazh shumë i kërkuar dhe është tejet aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka ndarë një imazh tejet të bukurku shihet të ketë dalë për kafe me nënën motrat dhe burrin e saj./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit