Web Analytics
BallinaUncategorizedShkurta takohet me Loredanën, ja çfarë i thotë asaj

Shkurta takohet me Loredanën, ja çfarë i thotë asaj

Këngëtarja e muzikës “Tallava”, Shkurte Gashi është takuar me reperen Loredana Zefi, shkruan “InfoKosova”.

Shkurta dhe Loredana edhe pse iu takojnë rrymave të ndryshme muzikore, nuk ka ndonjë pengesë për to që të shoqërohen bashkë.

Së fundmi ato shihen shumë afër njëra tjetrës, ku Shkurta e kishte publikuar këtë fotografi dhe e shoqëronte me disa zemra ku i drejtohej Loredanës me fjalët “Të kam zemër”.

Nuk ka vonuar shumë dhe ishte edhe Loredana ajo e cila i komentoi Shkurtës duke i thënë: “Të dua ♥”.

Si duket dy këngëtaret kanë lidhur miqësi të mirë me njëra tjetrën./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit