Web Analytics
BallinaSHOWBIZShkurte Fejza del për kafe me vajzën e saj, te gjith sytë...

Shkurte Fejza del për kafe me vajzën e saj, te gjith sytë nga ato

Këngëtarja e njohur kosovare, Shkurte Fejza, para pak javëve ka pasur një gëzim të madh.

Ajo martoi djalin e saj, Arbërin, ku perjetuna nje cermoni martesore mjafte te perfolur ne media, përcjell ORAinfo.

E shumë momente emocionuese janë publikuar në rrjete sociale nga ajo.

Para pak çastesh vajza e saj, Besiana, ka shpërndarë në foto me Shkurtën, ku shihet të jenë dalur për relaks në kafiteri.

Shkurta si gjithëerë duket bukur dhe me vajzën e saj duken si shoqe.

Kujtojme se Shkurta vazhdon te mbetet ‘ikona’ e kenges Xhamadani via-via.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit