Web Analytics
BallinaSHOWBIZShkurte Fejza i qon peshë të rinjtë me këtë këngë

Shkurte Fejza i qon peshë të rinjtë me këtë këngë

“Xhamadani vija-vija” është si një himn për të gjjthë shqiptarët kudo që janë.

Kjo këngë e këngëtares së madhe Shkurte Fejza këndohet nga i madh e i vogël dhe gjithmonë arrin ti qoj peshë ndjenjat.

Këngëtarja në shumë mbrëmje muzikore e këndon “Xhamadanin” dhe publiku përherë e këndon një zëri me të.

Njëjtë ka ndodhur edhe në një nga mbrëmjet e fundit të këngëtares, ku të rinjët e këndonin një zëri bashkë me të hitin e madh të saj./Kosovarja/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit