Shkurte Fejza shfaqet me stil nga Amerika

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Shkurte Fejza së fundi ka vizituar Uashingtonin.

Ajo aty është nën shoqërimin e vajzës së saj, Gresës.

Shkurtja ndau disa fotografi, ku ishte veshur me plotë stil, madje po i bënte konkurencë viteve.

Para një jave, ajo ka publikuar edhe këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Pavarësia” dhe numëron afro 1 milionë shikime.