Web Analytics

Shkurte Gashi bashkë me burrin e saj në një dasem “habitin” mysafiret me pamjen e tyre

Botuar nga: InfoKosova

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka dy fëmijë të bukur.

Shkurta është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet në dasmë dhe ka zgjedhur një fustan shumë të bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT