Web Analytics
BallinaSHOWBIZShkurte Gashi na njofton me ‘motrën binjake’, ajo është këngëtare shumë e...

Shkurte Gashi na njofton me ‘motrën binjake’, ajo është këngëtare shumë e njohur

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme.

Shkurten kohë me parë ishte martuar, ndërsa në jetë ka sjell edhe një djalë, të cilën e ka quajtur me emrin, Mal.

Krahas kujdesit ndaj familjes, Shkura i është rikthyer edhe muzikës, ku për cdo ditë shfaqet nëpër dasma e ahengje të ndryshme.

Shkurta sot ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të koleges së saj, Engjellusha Salihu.

Të dyja duken te rregulluara bukur dhe të veshura me stil.

Shkurta e Engji po duket si me qenë binjake.

Duket se dy këngëtaret janë duke sjell një duet se bashku. /ORAinfo/

Shiko foton:

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit