Web Analytics

Shkurte Gashi shfaqet në një gjendje që nuk e keni parë kurrë, do të befasoheni

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka dy fëmijë të bukur.

Shkurta është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e fundit, si rrallëherë, ajo është shfaqur pa grim, por sërish po duket bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika