Shkurte Mustafa tregon barkun e fryrë në fustan të gjatë

Ajo tregon se din ta shijojë çdo moment të jetës në maksimum.

Edhe shtatzëninë e tretë duket se ka vendosur ta kalojë si është më së miri, duke publikuar foto të shumta në rrjete sociale.

Me bukurinë dhe elegancën që e ka, shihet se kjo shtatzëni e ka zbukuruar edhe më shumë.

E veshur me një fustan të gjatë ajo tregoj barkun e rrumbullakosur me të cilin po duket perfekt.

Edhe pas kaq shumë vitesh, ajo prapë shkëlqen duke iu shtuar nuri edhe më shumë./Kosovarja/