Web Analytics
BallinaSHOWBIZShkurtes i ndodh e papritura në rrjete sociale

Shkurtes i ndodh e papritura në rrjete sociale

Shkurte Fejza ka ardhur me një njoftim për të gjithë fansat e saj.

Kjo pasi faqja e saj zyrtare në Facebook është bllokuar.

Sic ka thënë këngëtarja disa përsona të panjohur kanë raportuar faqen e saj dhe si rezultat faqja nuk egziston më.

Ajo ftoi të gjithë bashkëpuntorët ti drejtohen në rrjetin social Instagram apo në numër tëlefoni./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit