Web Analytics
BallinaSHOWBIZShokojnë Gigi e Bella Hadid! Bëjnë sfilatë me koka të rruara dhe...

Shokojnë Gigi e Bella Hadid! Bëjnë sfilatë me koka të rruara dhe vetulla të bardha!

Gigi dhe Bella Hadid kanë eksperimentuar me dukjen e tyre.

Dyshja morën pjesë në javën e modës të Marc Jacobs në New York.

Ato u shfaqen me vetulla të bardha dhe koka të rruara, duke i vënë në pah balluket.

Gigi u shfaq e veshur me një bluzë të bardhë, pantallona rozë dhe një shall krahëve, ndërsa Bella me një veshje të bardhë, duke lenë pa fjalë të pranishmit./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit