Shokuese, martohet Sindi e ‘Përputhën’?

Ish konkurrentja shumë e përfolur dhe e cila qëndroj më së gjati nga vajzat në emision Përputhen, Sindi Loci, ka shokuar fansat e saj me disa fotografi.

Ajo ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj zyrtare, teksa shihet e veshur me fustan nusërie, shkruan InfoKosova.

Nga emisioni Sindi doli beqare duke mos u përputhur me askënd.

Kujtojmë se ajo mori famën më të madhe më deklaratën mbi virgjërinë e cila tha se është ende e virgjër, e kjo deklaratë nuk u pritë aq mirë nga konkurrentet duke i hedhur kunja vazhdimisht./InfoKosova/