Shoqet e “fusin” Monikën në rrugën e keqe, aktorja ankohet: Dua te iki, por…

Monika Lubonja është një nga personazhet e Big Brother Vip, e cila ka zgjedhur të shijojë në maksimum famën që mori nga ky program.

Që pas daljes së saj nga shtëpia e BBV aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, Lubonja cdo herëia arrin të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë dhe “thumbat” kundrejtë ish banorëve apo edhe e detaje nga jeta e saj e përditëshme.

Mesa duket aktorja ditën e sotme e ka qelur jashtë në shoqërinë e mikeshave të saj, Monika ka postuar në Instagram disa story ku tregon se ajo dëshiron të ikë po shoqëria e saj do të vazhdojë të pijë.

“Dua të iki, por kam një tavolinë që akoma do të pijë dhe unë… Disa pi e unë rri,”– degjohet të thotë ish-banorja e Big Brother Vip në video.