Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaShota Baraliu në BBVK: Në kohë lufte e kam mbajtur në gji...

Shota Baraliu në BBVK: Në kohë lufte e kam mbajtur në gji një 18 vjeçar, por kujtova se ishte fëmijë

Në javën e fundit të spektaklit Big Brother VIP Kosova po futen ish-banorët e këtij spektaklit. Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Shota gjatë vizitës së saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, i ka treguar banorëve një situatë qesharake gjatë xhirimeve të një filmi. Ajo tregoi se si është shokuar kur ka marrë vesh që “fëmija” që mbante në gji ishte tetëmbëdhjetë vjeç”.

“Unë kam qenë në xhirime në kohë të luftës, në filmin ‘Agim Sopi’ kam luajtur një grua me fëmijë në traktor. E kam pasur në gji një fëmijë që nuk lëvizte fare. Pas gjashtë orësh e pyes se ‘sa vjet i ke’, kur më tha ‘tetëmbëdhjetë’, eh thash bre ‘çka nuk lëvizte nga gjiri’”, ka thënë Shota duke qeshur.

Ky rrëfim i saj ka ngjallur të qeshura mes banorëve të shtëpisë. Përndryshe finalja e madhe e BBVK do të mbahet të premten, ku njëri prej pesë finalistëve (Xhuli, Mbresa, vedati, Stresi dhe Artani) do të fitojë çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. /Telegrafi/

Kane mbetur edhe me pak se 24 ore nga finalja e madhe.Brenda asaj shtepie c’ka s’ka ndodhur, me shume debate, te bertitura dhe po ashtu edhe shume dashuri qe i dhuruan publikut. Banorja Xhuli eshte ajo e cila u komentua me se shumti ne kete edicion. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,342FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit