Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaShota dhe Lugati bëhen bashkë pas gjendjes jo të mirë të këngëtarit

Shota dhe Lugati bëhen bashkë pas gjendjes jo të mirë të këngëtarit

Shota Baraliu dhe Gjon Karrica ishin dy nga banorët e Big Brother VIP Kosova që krijuan një miqësi të ngushtë me njëri tjetrin.

Dyshja janë bërë bashkë për herë të parë pas daljes nga reality show, ndersa dyshja kishin marrdhenie tejet te mira me njeri-tjetrin sa ishin pjese e shtepise me te famshme ne vend.

Takimi i tyre erdhi pas lirimit nga spitali i Lugatit, arsyeja edhe që nuk mundi ta vazhdojë lojën në BBVK, por ai mbreme pati nje mesazh motivues per banoret qe po vazhdojne garen per cmimin e madh.

Ka qenë Shota ajo që ka postuar një video në InstaStory teksa dyshja po kalonin një super kohë së bashku. /Kosovarja/

Shiko video:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit