Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveShpati dhe Dea çifti më i ri i shtëpisë?

Shpati dhe Dea çifti më i ri i shtëpisë?

Dea Mishel, Shpat Kërleshi dhe Jori Delli iu kanë ngitur një kurth banorëve të shtëpisë së “Big Brother Vip.” Ata thurën një plan, sipas të cilit do i bënin banorët të besojnë se mes Shpatit dhe Deas ka ndodhur një puthje në buzë.

Jori ishte ajo që “shpërndau” lajmin fillimisht te Armaldo dhe më pas në të gjithë shtëpinë. Jori supozoi se ka shkuar në dhomën e gjumit dhe i ka parë Shpatin dhe Dean duke u puthur dhe kaq mjaftoi që shtëpia të cilësojë ata të dy si “çiftin më të ri të BBV”.

Diskutimi: Jori: Ku u futa unë ata ishin duke u puthur. Unë bëra sikur nuk i pashë. Armaldo: Po, a e ka puthur atë? Janë puthur? Ky është lajmi, nuk ka rëndësi se si. Olta: Janë puthur vërtet? Armaldo: Po jo moj se nuk puthen ashtu që në fillim.

Jori: Ishte një gjë e ëmbël, se ai e kishte dorën kështu (vë dorën te beli i Oltës), dhe ishte shumë e ëmbël. Armaldo: Do ju tregojmë të tjerëve? Plasën çokollatat edhe andej Jori: Shkova te dhoma e rrëfimit me Dean edhe thashë, shpjegova.

Mora Shpatin dhe ishim të tre te krevati dhe thashë që do bëj dush. U ktheva prapë dhe po i lexonte Dea një poezi dhe janë puthur. Armaldo: Janë puthur buzë më buzë. Një çift i ri në shtëpinë e “Big Brother”. Jori: Ishte shumë në vështirësi. Kristi: Ishte puthje pasiononte?

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit