Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveShpati: Më kërcënuan fansat e Luizit, mendonin se si shoku Butrintit kam...

Shpati: Më kërcënuan fansat e Luizit, mendonin se si shoku Butrintit kam hyrë me misione aty

Shpati u eliminua të shtunën që lamë pas nga “Big Brother VIP Albania”.  Ai ishte i nominuar si shkak i zingjirit qe eshte bere te marten ku Nita nuk e shpetoi ne zingjir andaj mbeti ne 4 e nominimeve.

Ai ishte ne nominim bashke me Luizin, Antoneten dhe Elvisin por qe Shpat ishte ai qe u eliminua dhe nuk mund te kthehej ne shtepi me pasi ne bileten e kthimit shkruante vetem vajtje qe nuk mund te kthehet.

Pas daljes nga ky format ai ka folur për rrugëtimin brenda dhe jashtë. Për “Shqipëria Live”, ai ka treguar lidhur me disa komente kërcënuese nga fansat e Luizit. Sipas tij, ka ndikuar fakti që është shoku i Butrintit.

Ndryshe, Kiares i’u shfaq nje titull ne informacionet qe mori si avantazh qe ishin informacione nga jashte dhe thuhej se shoku i Butrintit ka hyre ne Big Brother per qka u perfol mjaft shume.

Rrjetet Sociale

630,405FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit