Web Analytics
BallinaSHOWBIZShpati shumë i lumtur me gruan e tij, u bën thirrje të...

Shpati shumë i lumtur me gruan e tij, u bën thirrje të gjithëve që të martohen

Shpat Kasapi ishte pjesë e emisionit “Kendiv”, këtë të shtunë. Ai foli për periudhën kur po shijonte famën e madhe dhe tha se ndonjëherë ishte edhe e bezdisshme “Nuk kisha privatësi, nuk më mungon ajo famë”, u shpreh këngëtari.

U ndal edhe te familja, bashjëshortja e tij Selvija dhe djali Roel ipas tij, jeta ndryshon shumë kur martohesh, por që këtë duhet ta shijojë secili e kete e deshmon shpesh edhe ne rrjete sociale.

Si Shpati ashtu edhe gruaja e tij Selvija duken shume te perkushtuar ndaj familjes ku shpesh per fansat e tyre sjellin edhe foto mjaft te lezetshme te familjes se tyre te vogel dhe te bukur.

Por nuk mungojne as fjalet e embla qe i kushtojne njeri tjetrit duke treguar publikisht dashurine qe ndjejne ndaj njeri tjetrit, e qe kete po pelqehen mjaft shume nga ata qe i percjellin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit