Web Analytics
BallinaUncategorizedShpati tregon shifrën marramendëse që mori bakshish në një dasmë

Shpati tregon shifrën marramendëse që mori bakshish në një dasmë

Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka qenë i ftuar në emision ‘NIN’.

Ai rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e tij personale dhe profesionale, duke paralajmëruar rikthimin e fuqishëm këtë sezonë, shkruan Indeksonline.

Ai gjithashtu tregoi sa i përket dasmave dhe bakshisheve që merr në ahengje familjare.

Në një dasmë në Australi atij i ishin dhënë bashkish mbi 50 mijë dollarë, shifër kjo mjaft e lartë./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit