Web Analytics
BallinaShpërthen vëllai i Gani Gecit: Isa spiun i Serbisë, nuk bën koalicion...

Shpërthen vëllai i Gani Gecit: Isa spiun i Serbisë, nuk bën koalicion me VV’në pa i thënë Hashimi

Halil Geci, vëllai i ish-deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Gecit ka bërë akuza të rënda drejt LDK-së, dhe kreut të kësaj partie Isa Mustafës.

Geci përmes një shkrimi në Facebook ka deklaruar se Mustafa nuk bën koalicion me LV-në pa thënë presidenti i vendit, Hashim Thaçi.

“O milet mos e lodhni ISEN.

Pa i thënë Hashimi LDK-s nuk bën koalicion. Kosova po zbrazet e këta po bëjnë pazare e po shtyhen për poste.

LDK për t’ia ruajtur vendin e të parit të shtetit spiunit të Serbisë, dhe për ta sjellë në pushtet Shikun dhe Hashimin i shkeli votuesit e vet.

Pritne Hashimin dhe Vuqen se po vinë dorë me dorë për ti festuar tokën pa njerëz…

Kurse juve të LDK-s ruani votën për Hashimin.

Kosova po zbrazet e ju o tradhtar po shtyheni për poste.

Vetëm dje nga një agjenci u nisën për në Gjermani 37 autobus me rini”, ka shkruar ai.

Geci shton se këta persona nga LDK-ja që i ka quajtur servilë që kanë bërë pasuri për tre shekuj, nuk i pengon Kosova e zbrazët.

“Ju o politikan të pa besë me veprimet e juaja e vratë një popull, Ju e zbrazet një shtet i formuar me shumë gjak e sakrificë u bëtë argat të ndarjes, u bëtë argat të Zajednices, ua vrat shpresat krejt një populli , atë çka tha Hashimi e Putini ju e realizut…tash pritni Hashen se po vjen…. Hashimi nuk vjen i vetëm, aj po vjen me Vuqen me aeroplan,e po këthehet në Rusi me Tren për kafe të mëngjesit ta gëzoj Putininin e ti thotë BACI PUTIN u krye Minishingeni po funksionon për mrekulli…!”, ka thënë ai.

Geci ka thënë tutje se krejt po bëhet për t’u rehatuar Isa Mustafa të cilit iu është referuar si spiun i Serbisë dhe tre persona tjerë në LDK të cilët nuk i ka përmendur me emër.

https://www.facebook.com/halil.geci/posts/2753361941386938

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit