Shpëtim Desku humb një person të dashur

Ndryshe nga ditët tjera, aktori dhe moderatori kosovar Shpëtim Desku ndan diccka të dhimbshme me publikun.

Sot ai është përballur me një humbje të një personi tejet të dashur. Ishte vetë ai që e bëri të ditur njoftimin në rrjetet e tij sociale.

“Njëri ndërnnjerëzit më të dashur të jetës time Daja Xhavit ndërroi jetë sot!

Varrimi i të ndjerit Xhavit Hoti bëhet nesër datë 7 mars në varrezat e fshatit Joshanicë komuna Klinë ora 15:00, ka njoftuar Shpëtim Desku.

Ngushëllime familjes, Hoti dhe Desku./Kosovarja/.