Shpetim Desku pastroi për Bajram:E kam zdrit bre

Shpetim Desku moderatori dhe humoritsti i njohur ka postuar një fotografi duke pastruar.

Në përshkrium ai tregoi se ishte duke pastruar për Bajram, shkruan InfoKosova.

”Perhajr Bajrami, kur doni tash mundeni me ardhe, e kom zdrite bre” shkruajti ai.

Sigurisht një humorist e gjen secilën situatë për të krijuar humor./InfoKosova/