Web Analytics
BallinaShpëtim Krasniqi nga Vushtrria vuan nga Leukemia Akute, ka nevojë për ndihmë

Shpëtim Krasniqi nga Vushtrria vuan nga Leukemia Akute, ka nevojë për ndihmë

Shpëtim Krasniqi nga fshati Begaj është diagonistifikuar me Leukemia Akute, një sëmundje kjo për trajtimin e së cilës nevojiten 200.000 mijë euro.

Familjarë dhe të afërm të Shpëtim në pamundësi për të siguruar këtë shumë të madhe parash ka drejtuar edhe apel në rrjetin social facebook për t’i dalë në ndihmë shpëtimit.

Në vijim gjeni postimin e një të afërmi të Shpëtimit bashkangjitur me diagnozën dhe të dhënat bankare për ata që duan t’i dalin ndihmë.

https://www.facebook.com/buqi.krasniqi/posts/10157651063440853

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit