Web Analytics
BallinaSHOWBIZShqipe Hysenaj nuk po i ndahet stinës së verës

Shqipe Hysenaj nuk po i ndahet stinës së verës

Shqipe Hysenaj është konkurrentja e Përputhen që tani po vazhdon suksesin e saj si moderatore.

Shqipja, njihet si një nga personazhet më të përfolura nga “Përputhen”.

Bukuroshja pas disa episodesh u përjashtua nga emisioni i dashurisë.

Por ajo nuk u nda nga ekrani duke vazhduar në emisione të tjera ne Top Channel.

Shqipja, është shumë aktive në rrjete sociale.

Në postimin e fundit, ajo zgjedh një veshje verore për në vjeshtë.

Kostumi me shumë ngjyra dhe sandalet ranë në sy të komentuesve.

Shqipja sjell pak aromë vere këtë fundjavë në ekranin e Topit.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit