Shqipja e Antonela, si plaka që merren me thashetheme

Dje ka filluar të mbahet audicioni veror i Përputhen, që do të mbahet në shumë qytete të Shqipërise.

E prezent ishin shumë ish konkurrentë të Përputhen ku u takuan me fansat e tyre, shkruan InfoKosova.

Antonela postoi një video interesante ku e cilëson veten e Shqipen si plaka.

Une dhe Shqipja si plakat që merren me thashetheme thotë Antonela ndërsa Shqipja qesh me këtë shaka./InfoKosova/

Shiko videon: