Web Analytics
BallinaSHOWBIZShqiptarët e duan shumë, por nuk do ta besoni si dukej humanisti...

Shqiptarët e duan shumë, por nuk do ta besoni si dukej humanisti Halil Kastrati kur ishte fëmijë

Personazhi në fotografin me poshte nuk është emër i panjohur për publikun.

Është një nga personazhet më të dalluara për shkak të veprave të tij humane.

Bëhet fjalë për Halil Kastratin, hoxha dhe humanisti i njohur bashkë me shoqatën humanitare “Jetimat e ballkanit” kanë kontribuar në gëzimin e mijëra qytetarëve duke iu dhënë shpresë e duke i bërë me shtëpi të reja.

Së fundmi, në mediat rozë po qarkullon një imazh nga fëmijëria e Halil Kastratit, si mendoni ka ndryshuar pak apo shumë?/Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit