10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Shqiptarët në Angli hapin kutinë e kursimit, nuk u besojnë syve kur...

Shqiptarët në Angli hapin kutinë e kursimit, nuk u besojnë syve kur shohin se…

Disa shqiptare te cilet jetojne ne Angli kane hapur kutine e kursimeve pas nje viti, pasi do dale jashte qarkullimit monedha 1 paundeshe dhe ne total ju rezultoi se kane kursyer 1560 paund.

Gur, gur bëhet kalaja…

“E hapem kutine e kursimeve pas një viti, sepse do dale jashte qarkullimit monedha 1 paundshe këtu në UK pas dates 15 Tetor dhe totali na doli 1.560 paund”

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics