Shtatë vite pas ndarjes nga Tuna, Cozman në lidhje dashurie?

Reperi i njohur shqiptar, Cozman, ishte për një kohë shumë i komentuar në mediet rozë shkak kjo lidhja e tij e dashurisë me këngëtaren, Tuna.

Ka plotë shtatë vite që të dy i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe reperi deri më tani jetën personale e ka mbajtur larg mediave, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, ai ka postuar një fotografi në rrjetet sociale derisa shihet në krahët e një vajze.

Edhe pse ai nuk ka treguar asnjë detaj tjetër, kjo foto flet shumë!/Blic/