Shtatëzania po bënë mrekulli tek Eni Koçi

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prej vitesh janë bashkë dhe tashmë janë martuar, e gjithashtu po presin fëmijën e parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë çifti i njohur, duke shprehur gjithë gëzimin për faktin se do të bëhen prindër së shpejti.

Eni Koçi nuk është nga ato figura publike me maninë për tu shfaqur gjatë gjithë kohës e për të qenë kudo.

Ndërkaq në postimin e fundit, ajo duket më mirë se kurrë dhe është mëse e vërtet që shtatëzania i ka dhënë edhe më tepër nur e bukuri.