Shtatzania i ka dhënë shumë nur Gentës, sa bukur duket me fustan të kuq dhe barkun e rrumbullakosur

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo poashtu është mjaftë e ndjekur dhe numëron gjithsej 1.2 milion ndjekës në rrjetin social Instgram.

Së fundi ajo ka ndarë një foto më fustan të kuq dhe barkun e rrumbullakosur ku duket për mrekulli.

Kjo foto u pelqye dhe komentua mjaft shumë nga fansat e këngëtares.